Kompletna ochrona sieci firmowej – Stormshield

Firma STORMSHIELD (wczesniej NETASQ) istnieje od 1998 roku i od kilku lat jest członkiem Airbus Group (dawniej European Aeronautic Defence and Space Company EADS) – koncernu lotniczo-zbrojeniowego. W 2014 roku, wtedy jeszcze firma NETASQ, połaczyła sie z firma Arkoon. Produkty NETASQ UTM (Unifed Threat Management) bardzo szybko podbiły rynek europejski, dzieki zastosowaniu unikatowej architektury ASQ (Active Security Qualification), analizujacej przesyłane pakiety na poziomie jadra systemu operacyjnego. Dzieki temu produkty STORMSHIELD od lat słyna z wysokiej wydajnosci i skutecznej ochrony. Innowacyjne podejscie sprawiło równiez, ze obecny w rozwiazaniach tego producenta system IPS nie tylko blokuje niebezpieczny ruch, ale równiez usuwa szkodliwa zawartosc z kodu HTML i dostarcza uzytkownikom bezpieczne strony WWW.

Unikatowa architektura systemu

Elementem wyróżniającym rozwiązania STORMSHIELD jest integracja zapory sieciowej (Stateful Inspection Firewall) z modułem IPS (Intrusion Prevention System) na poziomie jądra systemu operacyjnego. Tak głęboka integracja dwóch kluczowych modułów pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności podczas analizy całego pakietu, a wiec jego nagłówka i zawartości. W ten sposób urządzenia STORMSHIELD spełniają dwa najważniejsze oczekiwania klientów – skutecznie eliminują niebezpieczny ruch oraz zapewniaja wysoka wydajnosc skanowania.

Konsola zarządzająca urządzeniami STORMSHIELD dostępna jest w języku polskim z poziomu przeglądarki www. Konfiguracja urządzenia odbywa sie z użyciem obiektów reprezentujacych elementy sieci i może być wykonywana metoda “przeciągnij i upuść”. Wykorzystanie obiektów gwarantuje szybka i łatwa konfiguracje urządzenia.

Sprzętowy firewall

Modele z WiFi

Bezpłatne wypożyczenie urządzenia do testów

Przetestuj urządzenie STORMSHIELD we własnej sieci i sprawdź jak dzięki niemu możesz:

  • zabezpieczyć sieć przed włamaniami i atakami hakerów,
  • zarządzać dostępem do Internetu,
  • monitorować stan sieci w czasie rzeczywistym,
  • wykrywać nieaktualne wersje oprogramowania,
  • pozbyć się spamu,
  • ochronić sieć przed wirusami i złośliwymi aplikacjami,
  • blokować pracownikom dostęp do strony WWW,
  • kontrolować i analizować aktywności użytkowników w sieci,
  • raportować o najczęściej odwiedzanych stronach.

Wypełnij formularz. Skontaktuje się z Tobą product manager STORMSHIELD w celu ustalenia szczegółów wypożyczenia.

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby poznać ofertę. Telefon: 518 322 283 E-mail: kontakt@marketsoft.pl