Jak chronić firmową sieć? – Barracuda Networks

Zaufaj najlepszym w swojej klasie produktom do zabezpieczania sieci firmowej i zyskaj skuteczną ochronę przed zagrożeniami i atakami. Ciesz się łatwymi w obsłudze i wyjątkowo rozbudowanymi narzędziami administracyjnymi, z których skorzystasz z dowolnego miejsca na świecie. Wypróbuj też rozwiązania Barracudy udostępnione w chmurze i przekonaj się sam, jak prosty w tworzeniu i skuteczny w działaniu jest autorski protokół VPN TINA.

Chroń całą swoją infrastrukturę IT

Barracuda CloudGen Firewal – Firewall nowej generacji, przeznaczony do ochrony przedsiębiorstw o rozproszonej infrastrukturze, która może łączyć bezpiecznymi tunelami VPN. Umożliwia błyskawiczne wdrożenie i oferuje wyjątkowo skuteczną ochronę sieci firmowej, oferując rozbudowane możliwości kontroli użytkowników i określenia sposobu korzystania z posiadanego łącza.

Barracuda Web Application Firewall – Zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę webowych serwerów aplikacyjnych, pomagając spełnić rygorystyczny standard Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Rozwiązanie dostępne jest w wersjach sprzętowej i wirtualnej.

Barracuda NextGen Firewall S – Seria S rozwiązań Barracuda NextGen Firewall pozwala na zarządzanie i ochronę ruchu sieciowego pomiędzy wieloma lokalizacjami firmy. Urządzenia tej serii przeznaczone są dla firm, które wymagają bezpiecznego i wydajnego połączenia ze sobą dużej liczby urządzeń, np. bankomatów czy terminali POS.

Barracuda Web Security Gateway – Umożliwia wdrożenie i kontrolę przestrzegania firmowych polityk bezpieczeństwa, dotyczących korzystania z aplikacji sieciowych i stron WWW. Zapewnia rozbudowane możliwości raportowania i zabezpiecza sieć przed zagrożeniami.

Barracuda Email Security Gateway – Pozwala w pełni kontrolować cały ruch pocztowy, chroniąc w ten sposób infrastrukturę firmową przed atakiem DoS, wyciekiem danych, infekcją czy spamem. Umożliwia dodatkowe szyfrowanie kluczowych wiadomości, a także przetwarzanie poczty w chmurze w razie awarii wykorzystywanych serwerów pocztowych.

Barracuda SSL VPN – Umożliwia pracownikom zdalnym szybkie, elastyczne oraz wyjątkowo bezpieczne połączenie z zasobami firmowymi i wykorzystywanymi przez nią aplikacjami. Połączenie realizowane jest z dowolnego urządzenia z poziomu przeglądarki internetowej.

Barracuda Web Security Service – Hostowana w chmurze usługa ochronna, zapewniająca bezpieczne korzystanie z sieci i danych, bez względu na to czy pracownik znajduje się w sieci firmowej czy poza nią. Rozwiązanie zapewnia dostęp do rozbudowanego raportowania.

Barracuda Email Security Service – Zaawansowana usługa chmurowa, zabezpieczająca firmową pocztę przed zagrożeniami, wyciekiem danych. Umożliwia dodatkowe szyfrowanie kluczowych wiadomości, a także przetwarzanie poczty w chmurze w razie awarii wykorzystywanych serwerów pocztowych.

Barracuda Total Email Protection – zawiera kompletną ofertę ochrony poczty e-mail w jednym pakiecie, który jest łatwy do kupienia, wdrożenia i użytkowania.

Barracuda Essentials – Rozwiązanie chroniące użytkowników poczty e-mail przed zagrożeniami typu ransomware, czy spear phishing, zapewniające ciągłość korespondencji oraz bezpieczeństwo firmowych danych.

Barracuda Sentinel – Rozwiązanie bazujące na mechanizmach sztucznej inteligencji wykrywające ataki typu spear phishing.

Barracuda PhishLine – Przeciwdziałaj atakom poprzez symulację zachowania użytkowników oraz rozbudowane możliwości szkoleniowe platformy.

Barracuda Email Threat Scanner – Twój Office 365 jest podatny na tysiące zagrożeń pojawiających się w sieci każdego dnia, a największe zagrożenia mogą już znajdować się w twojej skrzynce odbiorczej. Sprawdź czy zarówno bieżące, jak i archwialne wiadomości mogą generować zagrożenie dla Twoich użytkowników.

Bądź pewny, że Twoje dane są bezpieczne

Dzięki rozwiązaniom Barracuda Networks łatwo zabezpieczysz najważniejsze dla swojej firmy dane, w tym wiadomości email i kluczowe aplikacje, przed utratą lub zniszczeniem.

Barracuda Backup – Kompletne rozwiązanie backupowe dla środowisk fizycznych i wirtualnych. Łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu, w pełni zintegrowane z chmurą Barracudy. Produkt wspiera replikację do innych jednostek Barracudy zapewniając bezpieczeństwo prywatnej chmurze firmowej i bezpieczny transfer do usługi Barracuda Cloud Storage.

Barracuda Message Archiver – Kompletne rozwiązanie do archiwizacji poczty elektronicznej. Zmniejsza rozmiary firmowej poczty i daje dostęp do dowolnej wiadomości zapisanej w archiwum, z każdego miejsca na świecie.

Barracuda Cloud Archiving Service – Pozwala archiwizować wiadomości mailowe w chmurze. Idealne rozwiązanie dla organizacji korzystających z usług w chmurze, takich jak Office 365. Umożliwia skuteczne wprowadzanie i egzekwowanie polityk bezpieczeństwa, wymaganych prawem.

Przetestuj rozwiązania Barracuda

Wypełnij poniższy formularz i przetestuj zabezpieczenia Barracuda w swojej firmie. Nasz sprzedawca przygotuje demo, abyś mógł osobiście przekonać się jak proste, a zarazem skuteczne jest nasze rozwiązanie.

Skontaktuj się z naszym sprzedawcą, aby poznać ofertę. Telefon: 518 322 283 E-mail: kontakt@marketsoft.pl